Fabrika China LED ndezur TABELA MIRROR dhe furnizuesit | Kaile

LED ndezur TABELA MIRROR

Përshkrim i shkurtër:

LEDs rregullueshme mund dritë më të errët dhe zonat e ndriçuara dobët; ju lejojnë të shikoni qartë fytyrën tuaj dhe të bëjë një grim të përsosur


 • faq: da
 • Njësia Size: 188 * 300 * 142mm
 • Materiali: ABS + Glass
 • Bateria: 4pcs AAA Bateri (nuk përfshihen) dhe kabllo USB
 • Ngjyra: E bardhë rozë dhe mintcream
 • Detail Product

  Product Tags

  RM225-SL (1) RM225-SL (2) RM225-SL (3) RM225-SL (4) RM225-SL (5) RM225-SL


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne