Кина LED Осветлени ТАБЕЛА ОГЛЕДАЛО фабрика и добавувачи | Kaile

LED Осветлени ТАБЕЛА ОГЛЕДАЛО

Краток опис:

прилагодливи LED диоди може да го запали повеќето темни и слабо осветлени средини; ќе ви овозможи да се види јасно на вашето лице и да се направи беспрекорна шминка


 • faq: da
 • Единица Големина: 210 * 170 * 370mm
 • Материјал: ABS + стакло
 • Батерија: 4бр ААА батерии (не се вклучени) и USB кабел
 • Боја: бела и розова
 • детали за производот

  Тагови производ

  RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (1) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (2) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (3) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (5) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (6) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (7) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 (11) RM288-DL 带 收纳 底盘 圆形 LED 台式 化妆镜 白色 尺寸 图 (10)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас