Кина LED Осветлени ТАБЕЛА ОГЛЕДАЛО фабрика и добавувачи | Kaile

LED Осветлени ТАБЕЛА ОГЛЕДАЛО

Краток опис:

прилагодливи LED диоди може да го запали повеќето темни и слабо осветлени средини; ќе ви овозможи да се види јасно на вашето лице и да се направи беспрекорна шминка


 • faq: da
 • Единица Големина: 188 * 300 * 142mm
 • Материјал: ABS + стакло
 • Батерија: 4бр ААА батерии (не се вклучени) и USB кабел
 • Боја: бела и розова mintcream
 • детали за производот

  Тагови производ

  RM225-SL (1) RM225-SL (2) RM225-SL (3) RM225-SL (4) RM225-SL (5) RM225-SL


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас